Відбулась робоча зустріч щодо організації освітнього процесу та початку функціонування мобільного (пересувного) класу безпеки

Дата: 16.10.2023 11:42

13 жовтня відбулась робоча зустріч за участі фахівців Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області, представників ювенальної превенції ГУ НП у Харківській області, працівників відділу освіти, охорони здоров`я, культури та спорту Харківської районної державної адміністрації, представників відділів освіти громад Харківського району.

Захід був присвячений організації освітнього процесу та початку функціонування мобільного (пересувного) класу безпеки.

Була проведена презентація проєкту "Мобільний клас безпеки".

Під час зустрічі рятувальники розповіли про спеціальний автомобіль оснащений усім необхідним для проведення комплексних занять з актуальних тем та правил безпечної поведінки.

Найближчим часом автомобіль відправиться громадами району для проведення занять з учнями закладів освіти.