Вітаємо з ювілеєм Титаренко В.О., учителя початкових класів Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 12.03.2020 11:37

11 березня свій 60 ювілей відзначила талановитий педагог, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель – методист Титаренко Віра Олексіївна, яка вже 42 роки працює у Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Віра Олексіївна відзначається  високим рівнем професіоналізму та творчим підходом  до організації педагогічного процесу. Її люблять та поважають колеги, учні та батьки, адже її моральні та професійні якості – взірець для наслідування!

Шановна Віро Олексіївно! Від щирого серця бажаємо Вам прихильності долі! Нехай життя буде сповнене щастя, любові та радості, в родині панують злагода та добробут, а професійні успіхі сприяють розвитку нашої громади! З ювілеєм!