Нарада для директорів, заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи закладів загальної середньої освіти

Дата: 20.09.2019 11:36

18 вересня  в залі засідань відбулась нарада для директорів, заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи закладів загальної середньої освіти.  З вступним словом до присутніх звернулась начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлія Бєлова.  Під час заходу перед присутніми виступили завідувач науково-методичного кабінету Світлана Головня, методист наукового-методичного кабінету Алла Бут. Було розглянуто наступні питання:

• Підсумки роботи щодо відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2019 року.

• Про нормативне забезпечення організованого початку 2019/2020 навчального року.

• Про формування бази даних на випускників для виготовлення документів про освіти.

• Про організацію та проведення І, ІІ, етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, турнірів, інтелектуальних змагань у 2019/2020 навчальному році.

• Про об`єктивність виставлення навчальних балів випускникам 20182019 н.р., які були визначені як претенденти на нагородження медалями.

• Про стан забезпечення шкіл підручниками та навчальнометодичною літературою.

• Про стан підготовки закладів освіти, культури, молоді та спорту до роботи в осінньозимовий період.

• Різне.

Слід зазначити конструктивну атмосферу наради та щиру зацікавленість присутніх щодо плідної співпраці.