Виставка "Історія мого селища ". Пісочинська публічна бібліотека

Дата: 19.09.2020 20:33

День селища – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.
У приміщенні КЗ "Пісочинська публічна бібліотека" підготовлена виставка "Історія мого селища".
Знайомство з краєзнавчою літературою – це не тільки залучення до славетних сторінок історії, а й засіб виховання користувачів, особливо юних. Популяризація цих видань пробуджує у них почуття патріотизму, допомагає у профорієнтації, формуванні естетичних смаків.

Нехай із кожним роком Пісочин процвітає, нехай у селищі завжди лунають дитячі голоси, примножується його слава і краса.
У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружню громаду!

ПІСОЧИНСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА