МТБ. ЧЕМПІОНАТ ХАРКОВА. НОВІ УСПІХИ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ ГРОМАДИ

Дата: 25.09.2020 11:33

13 вересня до Дня фізичної культури та спорту на базі «Велоцентру» відбувся юнацький Чемпіонат міста Харкова з велоспорту МТБ в олімпійській дисципліні крос-кантрі.
Традиційно яскраво та успішно виступили у змаганні вихованці Пісочинської ДЮСШ під керівництвом Ігоря Костянтиновича Гримайла.
1. Вікова категорія 2008-2009 р.н.:
- Хлопці:
1місце - Майданник Вадим.
- Дівчата:
1 місце - Стецюк Ярослава;
2 місце – Кононенко Карина;
3 місце – Остапенко Катерина.
2. Вікова категорія 2010-2011р.н.:
- Дівчата:
1 місце – Дашевська Аліна;
2 місце – Кононенко Вікторія.
Талановита спортсменка Стецюк Ярослава поза конкурсом взяла участь у дорослій категорії 2006-2007 р.н. і посіла друге місце!
Майданник Вадим, який завжди вражає нас своєю майстерністю, у дорослій категорії 2006-2007 р.н. продемонстрував неймовірну волю до перемоги та посів 4 місце.
Вітаємо спортсменів і бажаємо їм нових перемог і цікавих змагань! Вдячні тренеру І.К. Гримайлу за гідну підготовку велосипедистів громади!