Привітання з ювілеєм Мирошниченка В. В., творчого керівника ансамблю народної пісні «Водограй» Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»

Дата: 05.09.2019 11:33

Вітаємо з ювілеєм Мирошниченка Валерія Володимировича, творчого керівника ансамблю народної пісні «Водограй» Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»!

Шановний Валерію Володимировичу! У цей святковий радісний день прийміть наші привітання та побажання творчого натхнення, яке дарує крила людині мистецтва! Нехай здоров`я завжди буде міцним, а настрій – бадьорим, задоволення від життя дарує наснагу на нові звершення, а підтримка однодумців сприяє створенню нових шедеврів. Злагоди та добробуту в родині, успіху у всіх починаннях, нових яскравих виступів і перемог! З ювілеєм!