Вітаємо талановитих дітей громади з новими перемогами!

Дата: 26.04.2021 11:31

23 квітня закінчився XXVI Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Фестиваль проходив протягом трьох днів. В творчому заході брали участь біля 50 команд з усіх куточків України.

Активним учасником фестивалю стала й команда Пісочинського ліцею "RozumnikStyle" у складі Михайла Ічка, Дударьок Ренати, Распопіної Софії, Рогожиної Поліни, Нараєвської Ганни, Шевченка Дмитра під керівництвом команди вчителя предметів "Захист України" та "Основи здоров'я" Сєдих Миколи Володимировича.

У тематичній сесії "Сучасні HEALTHY - тренди" команда посіла I місце. Також у цій номінації став переможцем у персональній першості Михайло Ічко. Команда "RozumnikStyle" отримала диплом за бездоганну роботу в команді, а в номінації "Громадська думка" наша команда зайняла загальне III місце,

В підготовці матеріалів до фестивалю, інфографіки, промороликів, у своїх виступах учні Пісочинського ліцею показали видатні таланти, креатив, нові ідеї, творчі здобутки, а також пропагували та показували приклад досягнень Пісочинської громади. Змінюємо світ на краще!