Завершився відпочинок у літній школі обдарованих дітей «OLIMP» Пісочинської селищної ради на базі дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Ювілейний»

Дата: 15.07.2019 11:29

Три тижні 25 юних мешканців Пісочинської громади відпочили в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Ювілейний» на узбережжі Азовського моря.

Школярі жили у просторих кімнатах, отримували 5-разове харчування та кожного дня проходили оздоровчі процедури. Для дітей також проводилися щоденні культмасові та спортивні заходи, була організована екскурсія до аквапарку у м.Бердянськ. Звичайно ж, обов’язковою частиною програми відпочинку було купання в теплих водах Азовського моря.

Діти навчилися будувати відносини з однолітками, розширили кругозір, загартувалися, отримали нові емоції.

Найкращий показник завершення вдалого відпочинку – це сльози радості й посмішки на дитячих обличчях та бажання у наступному році зустрітися знову.

Батьки та діти висловлюють щиру подяку Пісочинській селищній раді за надану можливість оздоровити дітей громади на морському узбережжі.