Нові успіхи спортсменів КЗ "ФОК "Мобіль"

Дата: 20.09.2021 11:29

Протягом 17-18 вересня в місті Токмак Запорізької області відбувся XXVII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби до Дня міста та пам'яті героя П.І Матюха. В змаганнях взяли участь  220 спортсменів - представники 29 команд. Вихованці Комунального закладу ФОК "Мобіль" під керівництвом тренера Олександра Косинцева посіли наступні місця:

- 2 місце - Лобик Ярослав (у ваговій категорії 55кг);

- 3 місце - Косинцев Артур (у ваговій категорії 40кг).

Одночасно з цими змаганнями в місті Очаків Миколаївської області проходив Чемпіонат України ГО "ФСТ Спартак" серед юнаків 2004-2007 р.н. В складі збірної команди Харківської області в чемпіонаті  взяв участь наш представник - Косинцев Олександр, який  виборов 2 місце в ваговій категорії 52 кг.

Вітаємо спортсменів із чудовими результатами  і бажаємо подальших перемог у майбутньому!