Семінар учителів природничих предметів

Дата: 30.10.2019 11:25

29 жовтня в комунальному закладі "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбувся семінар-практикум МО вчителів хімії, біології, екології, природознавства та основ здоров'я з питань використання різних форм тренінгів у роботі сучасного вчителя та з метою боротьби з професійним вигоранням.

Під час семінару вчителі закладів освіти розглянули питання щодо використання тренінової форми роботи в практиці сучасного вчителя, ролі STEM-освіти у підвищенні мотивації учнівської молоді, взаємозв'язку традиційних та нетрадиційних заходів формування активності учня у підготовці до уроку та складання ЗНО з біології та хімії.

Родзинкою семінару став соціально-просвітницький тренінг з профілактики професійного  педагогічного вигорання, який майстерно провела тренер Альбоща О.Л, учитель хімії та основ здоров'я КЗ "Пісочинська ЗОШ".