Привітання з Днем народження Поливоди Л.І., в.о. директора Комунального закладу «Пісочинська публічна бібліотека»

Дата: 19.08.2020 11:22

Вітаємо з Днем народження Поливоду Ларису Ігорівну, в.о. директора Комунального закладу «Пісочинська публічна бібліотека»!

Дорога Ларисо Ігорівно, у цей святковий день ми бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій! Ви – прекрасна Муза, яка надихає та окриляє! Ваш професіоналізм і любов до свого покликання викликають безмежну повагу, а чарівна харизма – щирій захват!
Зичимо Вам завжди насолоджуватись родинним затишком, відчувати гордість за нові професійні досягнення, радіти спілкуванню з люблячими Вас людьми! Міцного здоров’я, успіху у всіх починаннях, щастя, нових яскравих вражень щодня!

З Днем народження!