Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 16.08.2021 11:16

Позитивно для команд нашої громади завершився 13 тур чемпіонату Харківського району з футболу, який відбувся 15 серпня на футбольних полях Пісочинської громади.

ФК "Березівка" приймала суперників з Нової Водолаги ФК "Водолага". Перемога березівців 5:2!

Пісочинська "Надія" в запеклій боротьбі виборола такий необхідний для команди переможний результат з Височанським "Кайлас" - 4:3.

Переконливу перемогу здобув ще один з лідерів конференції Коротичанський "Промінь", який приймав на стадіоні селища Буди команду "Дербі" з міста Люботин - 6:1.

"Пісочинець" в принциповому матчі з сусідами по турнірній таблиці БФК "Безлюдівка" отримав переможний для себе результат 2:1.

Приємні для вболівальників результати додали в скарбничку кожної команди по 3 залікові очки.

Так тримати! Бажаємо нашим командам добрих результатів та злагодженої гри!

#команди_нашої_громади