До Дня Незалежності України. Пісочинська публічна бібліотека

Дата: 23.08.2021 11:15

До 30-річчя незалежності України  працівники Пісочинської публічної бібліотеки організували і провели цикл патріотичних заходів.

Так, 21 серпня в приміщенні бібліотеки було розгорнуто книжкову виставку «Україна починається з тебе» та проведено дитячу вікторину "Омріяна, звитяжна, незалежна моя Україна!". Основною метою вікторини було виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління. У ході вікторини учні 5-6 класів освітніх закладів громади продемонстрували свої знання, вміння та кмітливість. Діти відповідали на запитання про історію України: від доби Київської Русі до новітньої історії нашої Батьківщини. Вони ділилися думками про українських князів та гетьманів, вітчизняних письменників та поетів, композиторів, художників, якими Україна може пишатися, а також продемонстрували високий рівень знань щодо наших державних символів, безпомилково відповідали на всі запитання про герб, прапор та гімн України. Діти з задоволенням складали пазл-мапу України, сміливо та творчо "редактували" текст українських віршів, натхненно писали вітання і побажання на день народження України.

З нагоди свята діти отримали приємні подарунки.