Нові перемоги каратистів громади

Дата: 07.10.2020 11:08

07 жовтня відзначається Всесвітній день карате. Напередодні свята юні каратисти громади, які тренуються під керівництвом тренера Костянтина Недбайла на спортивній базі Пісочинського ліцею, порадували своїх вболівальників новими перемогами.
На Відкритому кубку України з карате-до SKIF, що проходив 4 жовтня у місті Києві, вихованці секції карате взяли участь у змаганні та продемонстрували високу майстерність і непереборну волю до перемоги.
- Кушнаренко Марія - 3 місце в особистому ката (формальні вправи), 1 - у командному ката;
- Кушнаренко Олександра – 4 місце в особистому ката , 1 місце – у командному ката серед дівчат 16-17 років;
- Власенко Денис – 4 місце в куміте серед юніорів у вазі до 65 кг.
Тренер молоді, Костянтин Недбайло став срібним призером в ката серед чоловіків 20-39 років.
Вітаємо спортсменів! Дякуємо тренеру, який своїм особистим прикладом виховує у молоді любов до спорту! Бажаємо нових цікавих змагань и нових перемог!