До Дня захисту дітей. Коротичанська бібліотека-філія

Дата: 01.06.2021 11:08

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Ця дата - нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Діти - це найдорожчий скарб, це наша гордість, радість і наше майбутнє. Саме тому напередодні свята у Коротичанській бібліотеці - філії проходить книжково - ілюстративна виставка "Книжкові скарби - дітям", на якій представлені різноманітні друковані видання для дітей. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку у Коротичанській бібліотеці-філії!

Хай небо буде чистим, без хмаринок. Хай сонечко лоскоче до нестями! Нехай здоровими зростають діти, І хай щасливі будуть мами! Зі святом!