Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 23.08.2021 11:07

22 серпня выдбувся 14 тур чемпіонату Харківського району з футболу.

Лідер конференції ФК "Березівка" з великим рахунком переграв аутсайдерів ліги Височанський "Кайлас" 7:0.

Важливу гру проводив на своєму полі місцевий "Пісочинець" з одним із лідерів конференції - мереф'янським "Авангардом". Рахунок 2:0 після першого тайму надавав вболівальникам справжні надії на домашній успіх, але доля матчу все одно була в руках мереф'ян - 2:5 на користь гостей.

"Надія" поступилась в гостях команді "Дербі" з міста Люботин - 1:7.

Без втрати очок в другому колі разом з березівцями крокує Коротичанський "Промінь". Чергова перемога на виїзді 2:0 над БФК "Безлюдівка" надає коротичанам надії на боротьбу за першість в конференції "Південь".

15 тур відбудеться 29 серпня. ФК "Березівка" приймає "Маяк 1959" Селекційне, "Надія" приймає БФК "Безлюдівка", Коротичанський "Промінь" приймає "Авангард" Мерефа. "Пісочинець" їде в Покотилівку на зустріч з місцевим "Партизаном".

Успіху нашим футболістам і зі святом всіх вболівальників!