A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 21.09.2021 11:06
Кількість переглядів: 12

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі – 

ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи «Капітальний ремонт частини 1-го поверху КЗ «Коротичанський ліцей Пісочинської селищної ради» за адресою вул.Освіти,59 а,смт.Коротич,Харківський район,Харківська область»

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської  селищної  ради

(код ЄДРПОУ 42455321)

1. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації « Капітальний ремонт частини 1-го поверху КЗ «Коротичанський ліцей Пісочинської селищної ради» за адресою вул.Освіти, 59а, смт.Коротич, Харківський район, Харківська область»

виконаній згідно з Наказом Мінрегіону «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01.11.2021 р. № 281. Документація пройшла експертизу, отримано позитивний експертний  звіт ТОВ «Експертиза МВК»  № 36404 від 08.09.2021 року. Проектно-кошторисна документація затверджена рішенням сесії Пісочинської селищної ради №1609 від 27.01.2022 року. В проектній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ, ГОСТ та чинному законодавству.      

 2. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: 

Розмір бюджетного призначення на 2022 рік по об’єкту "« Капітальний ремонт частини 1-го поверху КЗ «Коротичанський ліцей Пісочинської селищної ради» за адресою вул.Освіти,59 а,смт.Коротич,Харківський район,Харківська область"  визначений виходячи з потреб територіальної громади та затверджений рішенням Пісочинської селищної ради на 2022 рік в сумі  879 610,00 гривень з ПДВ.

3. Обгрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено відповідно до Наказу Мінрегіону «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01.11.2021 р. № 281 та згідно із зведеним кошторисним розрахунком, який є частиною проектної документації: «Капітальний ремонт частини 1-го поверху КЗ «Коротичанський ліцей Пісочинської селищної ради» за адресою вул.Освіти,59 а,смт.Коротич,Харківський район,Харківська область».

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Згідно із технічним завданням за посиланням: http://UA-2021-09-17-001944-b


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень