Привітання з Днем народження Мирошник М.О., Почесного громадянина Пісочина, вчителя фізики вищої категорії, вчителя-методиста Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 31.05.2021 11:02

Вітаємо з Днем народження Мирошник Майю Олексіївну, Почесного громадянина Пісочина, вчителя фізики вищої категорії, вчителя-методиста Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів!

Дорога Майє Олексіївно! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я та невичерпної наснаги у всіх справах! Ваш професіоналізм, надзвичайна порядність і людяність, доброзичливість та тактовність, щира турбота про юне покоління громади – взірець для наслідування! Нехай нові професійні досягнення сприятимуть процвітанню Пісочинської громади, злагода та добробут у родині дарують радість, нові успіхи учнів сповнюють Ваше золоте серце гордістю. Щастя, благополуччя, творчого натхнення на нові ідеї і плани!

З Днем народження!