Представники Пісочинської громади взяли участь в урочистій події з нагоди Олімпійського дня

Дата: 24.06.2021 10:59

23 червня на базі cпортивного комплексу «Локомотив» ім. Г.М. Кирпи відбулась урочиста подія з нагоди Олімпійського дня.

На заході, що проводиться під патронатом Харківського відділення НОК України в Харківській області, були присутні очільники Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної та міської ради, славетні олімпійські спортсмени, тренери, викладачі фізичної культури, представники територіальних громад Харківської області.

У ході святкового заходу представникам Пісочинської громади був вручений олімпійський прапор, який у день Олімпіади буде піднятий над будівлею Комунального закладу «ФОК «Мобіль». Таким чином Пісочинська громада стане учасником обласного флешмобу, що проходитиме в день початку Олімпійських ігор на підтримку українських спортсменів.

Пісочинська громада – #cпортивна_громада!