Привітання з Днем народження Мегери І.О., діловода відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 17.03.2021 10:59

Вітаємо з Днем народження Мегеру Інну Олександрівну, діловода відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Інно Олександрівно! Від щирого серця бажаємо Вам неймовірного щастя, радості, благополуччя, гармонії в душі та в житті. Нехай ніколи не закінчується запас гарного настрою та творчого натхнення, а кожен день повниться щасливими подіями й моментами! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, минають всі негаразди, в родині панують любов і взаєморозуміння, доля збагачує життєвою мудрістю, почуття гумору не покидає, а удача завжди посміхається!

З Днем народження!