НМТ на 200: нова перемога у Пісочинській громаді

Дата: 04.07.2023 10:56

Випускниця Пісочинського ліцею Кисіль Катерина показала найкращий результат з національного мультипредметного тесту. Вона набрала 200 максимальних балів з української мови.

Ми вдячні Катерині за працелюбність, завзятість, старанність, жагу до знань та силу волі. Адже попри всі перешкоди в навчанні, епідемію ковіду та війну, випускниця довела, що цілком можливо якісно опанувати знання.

Дякуємо вчителю української мови Сорокіній Аліні Володимирівні за самовіддану працю. Бажаємо, щоб завжди робота дарувала гарні здобутки та вагомі перемоги!

Дякуємо батькам Наталії Борисівні та Віктору Васильовичу за підтримку своєї дитини.

Ми пишаємося талановитою випускницею нашої громади й бажаємо Катерині подальших успіхів у досягненні поставлених цілей! Уперед до нових звершень!