A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасових окупованих територій України: як вступникам із ТОТ зареєструватися для участі в мультипредметному тесті

Дата: 18.04.2023 10:54
Кількість переглядів: 24

Випускники з тимчасово окупованих територій України зможуть зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) на підставі свідоцтва про народження і спеціальної довідки, повідомили у Міносвіти.

▪️Сканкопія довідки надсилатиметься випускникам на електронну пошту після звернення до українських навчальних закладів, у яких вони завершують здобуття повної загальної середньої освіти в цьому році. Зокрема, за екстернатною, сімейною (домашньою) та/або дистанційною формою навчання.

▪️Така можливість передбачена для мешканців ТОТ, які не змогли отримати паспорт громадянина України та/або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

▪️Для реєстрації для участі в НМТ на підставі довідки вступники із ТОТ також мають подати до регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти відповідну заяву.

▪️У такому випадку під час створення персонального кабінету необхідно буде обрати тип документа «Свідоцтво про народження» та, якщо треба, поставити позначку «Підтверджую, що не маю РНОКПП» і завантажити сканкопії.

❗️Нагадаємо, що випускники з ТОТ і ті, хто покинув такі території після 1 січня 2023 року, мають право на навчання за держзамовленням у закладах вищої освіти.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень