Вітаємо переможців – учасників онлайн-вікторини «Відун» до дня пам'яті Герої Крут

Дата: 12.02.2021 10:52

З метою якісної підготовки роїв до ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»,  29 січня 2021 року вихованці трьох роїв старшої вікової групи (15-17 років) закладів загальної середньої освіти Пісочинської ОТГ взяли участь і стали переможцями в онлайн-вікторині «Відун», присвяченій Дню пам’яті Героїв Крут:

• рій «Орлани» Пісочинського ліцею «Мобіль» (26 балів) під керівництвом учителя предмета «Захист України»  Довбака Миколи Ігоровича;

• рій «Соколи» Пісочинського ліцею (26 балів) під керівництвом учителя предмета «Захист України»  Сєдих Миколи Володимировича;

• рій «Гайдамаки» (27 балів) під керівництвом учителя предмета «Захист України»  Сєдих Миколи Володимировича.

У вікторині, яка проходила формі тестування за допомогою Google Форми, брали участь більше 453 учасників з 23 об’єднаних територіальних громад Харківської області та районів міста Харкова.

Переможці вікторини будуть нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.