Вітаємо з перемогою ученицю Березівської ЗОШ Костюченко Таїсію!

Дата: 07.06.2021 10:50

Протягом 24-25 травня на кафедрі хімії та інтегрованих технологій ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбувалась ІІ Всеукраїнська конференція «Хімія в технологіях сьогодення» серед учнів 9-11 класів.

В конференції успішно взяла участь учениця Березівської ЗОШ Костюченко Таїсія (керівник - учитель хімії та біології Костіна Неля Миколаївна). Таїсією було представлено надзвичайно актуальну та цікаву доповідь на тему «Екстраційно-фотометричне визначення йодид-йонів у природній воді».

Участь у конференціях – чудова можливість презентувати академічній спільноті перші наукові роботи учнів, мотивувати старшокласників до реалізації свого потенціалу у світі науки. Велика подяка педагогам і керівникам учнівських науково-дослідницьких робіт!

Вітаємо талановиту дівчину та її керівника з перемогою! Пишаємося досягненням юної представниці нашої громади та бажаємо їй нових успіхів!