Відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)»

Дата: 25.09.2023 10:45

22 вересня в укритті Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» на рівні селищної територіальної громади відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)».

У фестивалі взяли участь учні 10 - 11 класів закладів освіти громади: Юрченко Юлія з Коротичанського ліцею (учитель Білоус Ірина Іванівна), Мамай Софія з Пісочинського ліцею (учитель Сидоренко Лідія Олександрівна), Кановець Андрій з Пісочинського ліцею « Джерело» (учитель Заліщук Наталія Володимирівна) та Колосовський Артем з Пісочинського ліцею «Мобіль» (учитель Пахуща Людмила Юріївна).

Учасники підготували оригінальні виступи та гідно презентували їх на конкурсі. Це було цікаво, незвичайно та хвилююче. Члени журі вагалися, обираючи кращого оратора. Усіх учасників конкурсу відзначено грамотами.