ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ПІЛЬГОВОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ

Дата: 23.02.2022 10:42

Шановні мешканці Пісочинської громади!

Для подальшого забезпечення виконання Програми пільгового перевезення дітей - здобувачів освіти, які мешкають на території Пісочинської селищної ради та навчаються в закладах загальної середньої освіти міста Харків на 2019-2022 роки, яка затверджена рішенням XV сесії Пісочинської селищної ради VII скликання від 22.12.2018 р. (зі змінами від 23.12.2021 р.), відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради просить надати для оформлення нових пільгових документів для проїзду школярів по приміському автобусному маршруту №1592 «ДП «Холодна гора – Пісочин «Мобіль» наступні документи:

1. Довідка з закладу загальної середньої освіти м. Харків про навчання (за підписом та печаткою директора).

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Пустий бланк посвідчення (учнівське).

4. Фото дитини 3х4 см – 2 штуки.

5. Заява про включення до списку на безкоштовний проїзд по приміському автобусному маршруту №1592 «ДП «Холодна гора – Пісочин «Мобіль» (бланк заповнюється одним з батьків у відділі освіти).

Документи необхідно надати в відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради (смт Пісочин, вул. Молодіжна, 2, будівля КЗ «Пісочинська початкова школа «Надія», 3 поверх, кабінет 307).

Контактна особа – Ігор Петренко, тел. 766-01-19.