Відбулися спортивні турніри з міні-футболу і волейболу

Дата: 31.08.2023 10:42

29 серпня 2023 року відбулися спортивні турніри з міні-футболу і волейболу серед дівчат, присвячені 80-річниці визволення смт. Коротич від німецько-фашистських загарбників.

Під час урочистого відкриття учасників заходу привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, який побажав юним спортсменам миру, спортивних успіхів та перемог.

У турнірі з футболу  змагались збірні команди селищ міського типу Коротич – Краснокутськ. В запеклій боротьбі перемогу виборола збірна команда смт. Коротич у складі учнів Коротичанського ліцею.

А на волейбольному майданчику відбулися захоплюючі ігри між командами  дівчат – вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл: Пісочин – Високий – Чугуїв. І перемогла команда дівчат Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи. Друге місце посіла команда міста Чугуєва, третє – Височанська дитячо-юнацька спортивна школа.

Урочистим завершенням спортивних турнірів стало нагородження командними та іменованими Грамотами і статуетками кращих гравців дитячих команд від Пісочинського селищного голови.

Всі юні спортсмени нагороджені медалями,  а переможці (І місце) Кубками.

Також учасники змагань отримали солодощі та морозиво від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая.

Вітаємо всіх переможців турніру, бажаємо здоров’я, добра, миру та майбутніх спортивних перемог!