Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Вітаємо з перемогою баскетболістів Пісочинської громади!

Дата: 06.09.2021 10:40
Кількість переглядів: 31

Нам дуже приємно повідомити всіх прихильників спорту, що в день 357-ї річниці селища Пісочин баскетболісти громади стали переможцями сезону 2021 року регіональних змагань з баскетболу 3х3!

4 вересня у місті Харкові відбувся фінал регіональних змагань з баскетболу 3х3, до якого потрапили вісім найкращих команд-переможниць відбіркових етапів з різних куточків Харківської області. До вісімки найкращих увійшли й дві команди, які представляють Пісочинську громаду.

Подолавши груповий етап, на стадії 1/2 фіналу "Пісочин-2" здолав "Пісочин-1" в овертаймі з рахунком 12:10.

В фіналі "Пісочин-2" впевнено переміг команду "Зевс" (Дергачі) 13:6, а в матчі за 3 місце "Пісочин-1" виборов перемогу у команди "Zero Two" (Мерефа) 15:9.

За підсумками сезону 2021 року чемпіонами стає команда "Пісочин-2" (Гриценко Назар, Лагун Дмитро, Літвінов Роман).

Бронзові призери - команда "Пісочин-1" (Бєлоус Річард, Зайченко Юрій, Кравченко Микита, Тугай Андрій).

Вітаємо спортсменів з перемогою, пишаємось нашими чемпіонами!