Привітання з ювілеєм Сиротенко А.М., директора Комунального закладу «Коротичанський ліцей»

Дата: 22.11.2020 10:39

Вітаємо з ювілеєм Сиротенко Антоніну Миколаївну, директора Комунального закладу «Коротичанський ліцей»!

Шановна Антоніно Миколаївно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я, невичерпної наснаги у всіх Ваших починаннях, тепла і затишку у сімейному колі! Ваш професіоналізм, прихильність до благородного покликання, щира турбота про добробут юного покоління викликають глибоку повагу! Завдяки Вашому мудрому керівництву і доброзичливому ставленню до колег колектив закладу працює як єдине ціле.
Зичимо Вам втілення у життя всіх планів і задумів, нових професійних досягнень і успіхів, позитивних вражень щодня, вірних людей у оточенні!

З ювілеєм!