Привітання з днем народження Сасіної О.О., директора КЗ "Пісочинський ліцей "Джерело"

Дата: 25.09.2023 10:37

Вітаємо з Днем народження Сасіну Оксану Олександрівну, директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Джерело», депутата Харківської районної ради, Почесного громадянина Пісочина!

Шановна Оксано Олександрівно, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження!

Від щирого серця бажаємо Перемоги та миру, відмінного здоров`я, невичерпного оптимізму та творчого натхнення на втілення всіх планів у життя!

Нехай у сімейному колі пануватимуть любов, взаємоповага та достаток, плідна праця колективу сповнює серце гордістю, всі сподівання обов`язково здійснюються, а справи будуть успішними!

Хай доля завжди буде прихильною до Вас і Вашої родини, Господь береже від негараздів і дарує свою благодать!

Всього Вам найбажанішого та доброго!

З днем народження!