Новини освіти.

Дата: 25.02.2019 10:36

Вивчення англійської мови у наш час набуває все більшої популярності. Знання мови міжнародного спілкування є дійсно необхідним у часи високих технологій та наукових відкриттів.
Учні КЗ "Пісочинський ліцей" завжди беруть активну участь у форумах, конкурсах, олімпіадах, тренінгах.
20 лютого кращі представники закладу - знавці іноземних мов, взяли участь у освітньому англомовному форумі:
1. Кікавський Сергій - 11 Б
2. Гороховський Борис - 9 А
3. Попік Кирило - 11 А
4. Савченко Карина - 9 А
5. Чічкань Крістіна - 11 А
6. Скляр Валерія - 9 А
7. Супрун Поліна - 9 А
8. Ноздрін Дмитро - 11 А
9. Шпалинська Поліна - 9 Г
10. Голуб Ксенія - 11 В
У рамках форуму відбувся семінар-тренінг педагогів за темою "Готуємо лідерів" учасницею якого була організатор підготовки учнів ліцею, вчитель англійської мови - Демченко Людмила Уралівна. Виступи всіх представників закладу громади відрізнялися високим рівнем володіння англійської мовою, креативністю і яскравістю. а учениця 11-А класу. Чічкань Крістіна за успішний виступ була нагороджена грамотою.