Відбувся товариський турнір з футзалу

Дата: 19.06.2023 10:35

17.06.2023 на території Пісочинської селищної ради відбувся товариський турнір з футзалу, присвячений Міжнародному Олімпійському дню.

Цікаву гру з футзалу показали вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Григорій Кузьміних).

Команда-переможець була нагороджена Кубком, а всі призери турніру - медалями та грамотами від селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ.

Також кращий гравець МАТЕВОСЯН Ішхан, кращий воротар ЦИБЕНКО Макар та кращий нападник ТИМЧЕНКО Михайло відзначені статуетками у відповідних спортивних номінаціях.

Керівництво дитячо-юнацької спортивної школи та її вихованці висловлюють подяку Пісочинському селищному голові Олегу ЧЕРНОБАЮ та начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлії БЄЛОВІЙ за підтримку молодіжного спортивного руху.