Новини культури громади.

Дата: 29.01.2019 10:32

Чудові різноманітні тематичні заходи проводяться в Березівській бібліотеці-філії Пісочинської селищної ради:
- книжково-ілюстративна виставка «Магія зимових свят»;
- народознавча полиця «Відкривайте двері, мамо й тату! Колядники йдуть до хати»;
- краєзнавчий куток «Наша велика об’єднана громада»;
- патріотично - книжкова ілюстративна виставка «Соборність у наших серцях: від минулого до сьогодення» ( до 100-річчя знаменної дати);
- тематична полиця «Хай у серці кожної дитини живе любов до України» ( до 100-річчя знаменної дати) та багато інших!
Завдяки своєму надзвичайному досвіду провідній бібліотекар закладу, Віра Харитонівна Клименко, сприяє розвитку у юного покоління поваги та любові до рідного краю, вивченню історії та національної культури України, інтересу до життя Пісочинської громади та повноцінної в ньому участі!