Герої, які живуть поряд із нами

Дата: 27.04.2021 10:32

Чорнобиль… Слово це стало символом горя й страждання, покинутих домівок.

Минуло 35 років від тієї страшної трагедії. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й усього світу.

Хоча ні, це не прості люди, це герої, які живуть поряд з нами. Один з них - Валенчук Юрій Владленович, відомий багатьом жителям громади, шанований учнями та колегами вчитель біології Пісочинського ліцею. Зустрівши його на роботі чи просто на вулиці , завжди бачиш щиру посмішку та чуєш побажання доброго здоров‘я . А ще наш герой - чудовий учитель, цікавий співрозмовник та творча людина!

Шановний Юрію Владленовичу! Дякуємо Вам за те, що захистили нашу Землю! Від щирого серця бажаємо Вам здоров‘я, добробуту та жаги до життя!