Вітаємо з перемогою талановитих спортсменок Пісочинської ДЮСШ

Дата: 28.09.2021 10:21

Вітаємо з перемогою талановитих спортсменок Пісочинської ДЮСШ, стипендіаток іменної стипендії Пісочинского селищного голови Олега Чернобая, учениць Пісочинського ліцею «Мобіль» Стецюк Ярославу та Кононенко Карину!

Протягом 22-26 вересня в місті Рівне дівчата взяли участь у Чемпіонаті України з велоспорту (МТБ), який проводився у двох дисциплінах – багатоденній гонці та крос-кантрі на короткому крузі.

У напруженій боротьбі, в умовах негоди спортсменки громади вибороли перемогу та за результатами змагань стали чемпіонками України!

Вітаємо дівчат! Ваша перемога – це гордість нашої громади!

Дякуємо всім, хто підтримує та допомагає спортсменкам: батькам, тренеру Ігорю Костянтинову Гримайлу, керівнику Пісочинської ДЮСШ Валентині Іванівні Шуригіній, директору КЗ «ФОК «Мобіль», депутату селищної ради Олексію Валерійовичу Савельєву!

Пісочинська громада – спортивна громада!