Вітаємо з новим успіхом учнів Пісочинського ліцею «Мобіль»!

Дата: 02.03.2021 10:12

У період з 17 по 19 лютого 2021 року відбувся ІІ тур  Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край». На конкурс від юних туристів-краєзнавців Харківщини був представлений звіт Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» про експедицію, здійснену з 26 жовтня по 01 листопада 2019 року, в Харківській та Полтавській областях за темою «Розподіл макроміцетів за рослинними угрупованнями». Керівники: Радченко Олександра Михайлівна (учитель географії), Шестак Дмитро Леонідович (учитель інформатики), Водолазька Олена Віталіївна (учитель хімії).

На підставі висновків журі робота ліцею «Мобіль» посіла ІІІ місце серед 30 робіт-переможців обласних етапів поданих на конкурс. Вітаємо талановиту молодь громади! Дякує наставникам за гідну підготовку учнів до конкурсу!