Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 05.09.2021 22:11

В неділю, 5 вересня, відбувся 16 тур чемпіонату Харківського району з футболу.

Запекла боротьба відбувається серед лідерів нашої конференції. ФК "Березівка" грала на виїзді з командою "Дербі" з міста Люботин і, зігравши у нічию 1:1, втратила лідерство в конференції "Південь". Цим скористався Коротичанський "Промінь", який не надав шансів Покотилівському "Партизану". В селищі Буди, де "Промінь" поводить свої домашні матчі, коротичани святкували перемогу 2:0, яка вивела їх в одноосібні лідери конференції. "Пісочинець" приймав ФК "Водолага" та, на жаль, поступився супернику 1:2. В Мерефі "Авангард" переграв команду "Надія" з розгромним рахунком 8:0. Команда продовжує переслідувати лідерів з Пісочинської громади - "Промінь" та ФК "Березівка".

Попереду 6 турів! Вже у неділю, 12 вересня, відбудеться черговий 17 тур. В ньому зустрічаються: ФК "Березівка" - "Колос" Бабаї, "Маяк 1959" Селекційне - "Пісочинець" Пісочин, ФК "Водолага" Нова Водолага - "Промінь" Коротич, "Надія" Пісочин - "Партизан" Покотилівка. Бажаємо успіхів нашим хлопцям!