Випускний у Пісочинському ЗДО №2

Дата: 03.06.2019 10:09

31 травня в Пісочинському закладі дошкільної освіти (дитячий садок) №2 відбувся випускний для 16 прекрасних діточок, які розпочинають новий етап свого юного життя. Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав маленьких випускників від імені голови ХОДА Юлії Світличної. Чудові щирі побажання щастя, здійснення мрій та нових яскравих вражень від життя лунали у цей день. Батьки та всі присутні отримали неперевершене задоволення від виступу діток, які граційно та артистично виконували весели танці, співали пісні, декламували вірші.
Всі випускники закладів дошкільної освіти отримали гарні подарунки від Пісочинської селищної ради.
Наші дороги випускники! Бажаємо Вам завжди відчувати любов та підтримку, радість і задоволення від життя, втілення всіх задумів!