15 лютого музичний керівник Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 "Теремок" Осипець Ірина Василівна провела відкритий показ музичної розваги "Стрітення".
Діти групи старшого дошкільного віку "Білосніжка" разом з вихователем Гаврилюк Марією Олександрівною отримали нові знання про свято Стрітення, про різноманітні зимові явища природи, історичне минуле, а також розширили уявлення про звичаї українського народу.
Діти із задоволенням співали пісні та веснянки; грали в народні ігри; розповідали вірші про зиму та весну.