#Спортивна_громада. Перемоги велосипедистів Пісочинської ДЮСШ

Дата: 02.06.2021 10:09

Протягом 27-30 травня юні велосипедисти Пісочинської ДЮСШ під керівництвом тренера Ігоря Костянтиновича Гримайла взяли участь у престижних змаганнях.

Так, 27 травня у м. Слатіно проходив Відкритий чемпіонат Харківської області з велоспорту МТБ «GOLD Bike», в якому взяли участь понад 100 спортсменів.

Досягнення наших спортсменів вражають:

- Майданник Вадим - 1 місце серед юнаків 2007-2008 ррн;

- Фадеєва Євгенія - 2 місце - серед дівчат 2007-2008 ррн.;

- серед дівчат 2009-2010 ррн Кононенко Вікторія стала переможницею,

Дашевська Аліна посіла 2 місце, Остапенко Катерина – на 3-у місці;

- Качанюк Арсеній - 4 місце серед юнаків 2005-2006 ррн.

На Чемпіонаті України з велоспорту МТБ у м. Кропивницький Стецюк Ярослава - талановита велосипедистка, яка завжди радує своїх вболівальників чудовими результатами, серед дівчат 2009-2010 ррн у гонці на час і в критеріумі посіла перше місце.

Інша спортсменка Пісочинської ДЮСШ - Кононенко Карина серед дівчат 2008-2009 ррн посіла 12 місце серед 48 учасниць у гонці на час та стала бронзовою призеркою в командній гонці.

Тренер-викладач Ігор Костянтинович Гримайло в свою чергу став учасником Чемпіонату України з МТБ крос-кантрі в м. Києві й посів 2 місце у категорії «Masters 50+»!

Вітаємо дівчат та їх тренера з перемогами! Пишаємося та бажаємо успіхів в наступних змаганнях, адже попереду у спортсменів Чемпіонати області та України! Так тримати!