Майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва, музичного мистецтва

Дата: 28.02.2020 10:07

26 лютого 2020 року на базі Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради відбувся майстер-клас вчителя музичного мистецтва Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Бучинської Ганни Леонідівни з теми «Використання методики теорії розв’язання винахідницьких задач (ТРВЗ) та прийомів емпатії на уроках музичного мистецтва в початкових класах».

Педагоги були ознайомленні з теорію розв’язання винахідницьких завдань, принципами використання методики, перевагами та недоліками щодо використання ТРВЗ на уроках музичного мистецтва в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

У практичній частині учасники майстер-класу були ознайомлені з методикою проведення ігор та вправ з технології ТВВЗ: «Добре-погано», графічна аналогія (метод піктогам) вивчення пісні за схемою, моделювання маленькими чоловічками, «Хто ти?» (прийом емпатії).