Участь учнів Коротичанського ліцею у Всеукраїнському арт-челенджі "Слово, чому ти не твердая криця!"

Дата: 26.02.2021 10:04

Учні Комунального закладу  «Коротичанський ліцей» взяли участь Всеукраїнському арт-челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!», приуроченому відзначенню 150 років із Дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).

Метою арт-челенджа  є залучення дітей та молоді до кращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи та національно-патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва.

Захід проводився у двох номінаціях.

- Номінація «Краще чисельне художнє читання».  Учні під керівництвом учителя Касьяненко Н.О. Костенко Дарина (4-А клас), Кононенко Маргарита (4-А клас), Халимон Софія (6-А клас), Джаппуєва Софія (6-А клас), Дюкова Тетяна (6-Б клас), Олексенко Маргарита (6-Б клас), Мусієнко Анастасія (11 клас) підготувати коротке відео, яке містить фрагмент спільного читання вірша Лесі Українки учасниками різного віку.

- Номінація «Реп-Біографія Лесі Українки» (авторські твори). Учень 10 класу Стаценко Богдан (учитель Білоус І. І.) підготував відео «Леся Українка – геніальна поетеса», в якому було презентовано реп-читання цікавих фактів із біографії Лесі Українки.

Пишаємося талановитою молоддю громади! Ви - наша гордість!