Привітання з Днем народження Устінової Н.М., Почесного громадянина Пісочина, директора Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»

Дата: 26.07.2022 10:03

Вітаємо з Днем народження Устінову Наталію Миколаївну, Почесного громадянина Пісочина, директора Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв», режисера народного театру-студії «Чудеса в решеті»!

Шановна Наталіє Миколаївно, бажаємо Вам миру та родинного благополуччя, невичерпного творчого натхнення, оптимізму та життєвої наснаги у всіх справах ! Нехай серце завжди буде сповнене любов`ю, підтримка рідних надихає на створення нових шедеврів, всі плани та ідеї успішно втілюються у життя! Міцного здоров’я Вам і Вашим близьким, вірних людей у оточенні, нових перемог і звершень у всіх сферах життя! Хай всі Ваші мрії здійсняться!

З Днем народження!