Участь юної представниці Пісочинської ОТГ у Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування «Ми - лідери, наш голос важливий!»

Дата: 01.06.2021 17:03

01 червня Чапліна Софія, учениця 9 класу Комунального закладу "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів", членкиня Молодіжної ради Пісочинської ОТГ та Харківської обласної ради старшокласників, взяла участь у Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування «Ми - лідери, наш голос важливий!» до Міжнародного Дня захисту дітей.

На форумі обговорювались актуальні питання сучасної української школи: безпечне освітнє середовище, здорове харчування, психологічний комфорт, профільна школа та ін.

Ініціативна, натхненна, обізнана молодь – успішне майбутнє нашої громади й нашої держави!