Науково-практичний семінар вчителів хімії, біології, екології, основ здоров’я та природознавства на базі Національного фармацевтичного університету.

Дата: 27.01.2020 10:02

24 січня на базі Національного фармацевтичного університету відбувся науково-практичний семінар вчителів хімії, біології, екології, основ здоров’я та природознавства за темою: «Мультидисциплінарні засади викладання хімії та біології у закладах загальної середньої освіти в аспекті підготовки майбутніх фахівців фармацевтичного та медичного профілю». У семінарі прийняли участь вчителі закладів середньої загальної освіти Пісочинської селищної ради та викладачі кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету.

Доцент кафедри медичної хімії НФаУ Ілля Подольський докладно освітив питання формування комплексу професійних компетенцій майбутніх фахівців фармацевтичного та медичного профілю, а нині учнів старших класів закладів середньої загальної освіти.

Було приділено увагу питанням мультидисциплінарних засад навчання у сучасній школі, використанню мобільних навчальних додатків та інтерактивних ресурсів для заохочування учнів до вивчення предметів природничого циклу, змін до деяких законів України, щодо вдосконалення освітньої діяльності вищої та загальної середньої школи.