Привітання з Днем народження Бут А.П., методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 18.03.2020 07:01

Вітаємо з Днем народження Бут Аллу Прокопівну, методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна, дорога Алло Прокопівно! Ваша прихильність до благородного покликання, неймовірно високий професіоналізм і досконале знання своєї спеціальності надихають та викликають щиру повагу. У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я та добробуту! Злагода у родині та люблячі люди в оточенні нехай наповнюють Ваше серце радістю, а нові професійні успіхи сприяють розвитку та процвітанню нашої громади! Щастя, втілення всіх планів, творчого натхнення, приємностей щодня!

З Днем народження!