Привітання з Днем народженя Ноздріної О.В., директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 "Теремок"

Дата: 26.07.2022 10:00

Вітаємо з Днем народження Ноздріну Оксану Валеріївну, директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок»!

Шановна Оксано Валеріївно, щиро бажаємо Вам і Вашим близьким миру та благополуччя! Нехай збуваються всі сподівання та заповітні мрії, а в серці завжди живе надія! Міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної наснаги та підтримки колективу! Нехай удача супутствує всім починанням, а любов рідних надихає на нові перемоги!

Дякуємо за щиру турботу про добробут нашої громади, нелегку працю та небайдужість!

Нехай затишок і тепло, взаємоповага, злагода та добробут у сімейному колі дарують щастя! Щедрої долі, лише приємних звісток і вірного ангела-охоронця!

З Днем народження!