Літо – час відпочинку та оздоровлення

Дата: 05.07.2019 09:59

Фото без опису

Продовжується відпочинок у таборі «Ювілейний» для обдарованої молоді Пісочинської громади. Особлива увага приділяється режиму дня: ранкова гімнастика, сніданок, купання в морі, обід, післяобідній сон, полудень, відпочинок на пляжі, загальнотабірний виховний захід, вечеря, дискотека. Найголовніше – здорове харчування, плавання й перебування на свіжому морському повітрі, відмова від комп'ютера і телевізора. І звісно, помірні розумові навантаження – заняття в літній школі обдарованих дітей «OLIMP». Школярі вчилися керувати часом, дізналися про матрицю «Ейзенхауера», вдосконалювали ораторську майстерність, ознайомилися з правилами сучасного етикету, вчилися формувати бюджет, ставали фінансово грамотними.

Добре проведене літо – запорука доброго здоров’я, високої працездатності та відмінного настрою.