ЗВЕРНЕННЯ ПІСОЧИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА ЧЕРНОБАЯ

Дата: 25.02.2022 09:58

Шановні мешканці громади!

Ця ніч в нашій громаді минула без надзвичайних подій! Всю ніч разом із поліцейськими офіцерами громади ми намагалися підтримувати спокій та порядок!

У штатному режимі функціонували чотири массових тимчасових сховищах для мешканців громади: в ліцеї «Мобіль», ЗДО «Теремок», «Пісочинському ліцей» та «Початковій школі «Надія».

Вони відкриті 24/7! Освітяни разом із службами селищної ради та депутатським корпусом організують в них постійне чергування для вашого спокою!

У разі загрози повітряної тривоги поліцейські офіцери громади одразу ж повідомлять про це відповідними сигналами по території всієї громади! Слідкуйте також за інформацією на офіційній сторінці селищної ради у Facebook!

Закликаю всіх зберігати спокій та допомогати один одному! Я з вами поруч та прикладаю максимум зусиль, щоб в нашій громаді був спокій!