ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ГРОМАДИ

Дата: 31.10.2022 09:54

З 27 по 29 жовтня команда туристів-краєзнавців "МОБІЛЬНІ" Комунального закладу “Пісочинський ліцей “Мобіль” у складі учнів: Шпак Артем, Ілясова Дар’я, Бойко Олег, Колосовський Артем, Хрол Павло, Старікова Анастасія, Тормозова Вероніка, Лапта Сніжана, Ящішена Кіра та керівників - вчителя географії Радченко Олександри Михайлівни та вчителя хімії Водолазької Олени Віталіївни взяли участь у Міжрегіональних геолого-краєзнавчих онлайн-змаганнях учнівської молоді “Юний геолог” в рамках Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців.

Команда “Мобільні” посіла ІІ місце у загальному заліку та І місце у конкурсі “Візитка” серед 21 команди з 7 областей України й була нагороджена кубком і грамотою Департаменту науки і освіти Запорізької облдержадміністрації.

Дякуємо наставникам команди - учителям КЗ Пісочинський ліцей "Мобіль" та керівникам гуртків КЗ “Харківська обласна станція юних туристів” Харківської міської ради Скриль І.А., Распопову А.М., Кривоаустову С. М. за підготовку учнів до змагань!

Вдячні батькам за гідне виховання юного покоління!

Пишаємося успіхами учнівської молоді та бажаємо нових перемог і досягнень у майбутньому!